Obchodní modul | Ventania - program pro okna a dveře
Ventania - software pro výrobce a prodejce oken, dveří a jejich sestav

Ventania.cz

Popis

Ukázky práce

Ukázky pozic

Ukázky výstupů

Ke stažení

Ceník

Kontakt
Obchodní modulUmožňuje evidovat každý obchodní případ od jeho vzniku. A to podle obchodníka, zákazníka, samotného obchodního případu, alternativ vypracovaných návrhů konstrukcí - projektů až po kompletní obchodní dokumentaci jako jsou cenové nabídky, proforma faktury, faktury atd. Tuto dokumentaci vytváří dvěma způsoby:

1. Generováním z dat projektu podle předvolené šablony (např. cenové nabídky, proforma faktury, faktury...). Program podle přednastavené šablony sám vytvoří dokument tak, že jej doplní o obrázky, popis a ceny pozic do konečné podoby, ktorou je nutné upravovaj, jen jde o výjimky vzhledem ke standardním dokumentům. Vygenerované dokumenty se otevírají v bežném textovém editoru (MS Word, 602Text, Open Office, MS Works ...), kde je možné je v případě potřeby upravit a odkud se tisknou, odosílají e-mailom a pod. Také šablóny dokumentů si uživatel může libovolně sám textovém editoru upravovat.

2. Kopií vzorového dokumentu (např. smlouvy, akční nabídky, upomínky...). Všechny tyto dokumenty mohou být dále plně editovány v bežném textovém editoru (MS Word, 602Text, Open Office, MS Works ...).

Všechny dokumenty jsou v module zaevidovány se svým názvem a umístěním, takže jejich vyhledávání a otvevírání je uživateli značně ulehčeno.
Modul pracuje ve třech různých režimech evidence, jejichž popis najdete u ukázek z modulu.

Ukázky vygenerovaných dokumentů si můžete prohlédnout na stránce Ukázky výstupů.